Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » OBCHODNÍ PODMÍNKY

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Objednávka - objednávky zboží učiněné prostřednictvím našeho viruálního obchodu jsou zásadně závazné. Po odeslání je objednávka zákazníkovi potvrzena pomocí zprávy zaslané na jeho elektronickou adresu.

Vrácení zboží - pokud nebudete spokojeni s doručeným zbožím, můžete jej do 14 dnů od obdržení vrátit bez udání důvodu v neporušeném obalu zpět na naši adresu (je třeba přiložit též daňový doklad zaslaný společně se zbožím, popř. jeho kopii). Po obdržení vráceného zboží Vám bude obratem na účet zaslána zpět částka odpovídající jeho kupní ceně. V případě poškození okamžitě kontaktujte doručovací službu (Česká pošta), nejpozději však do 24 hodin po doručení zásilky, reklamujte doručený balík s poškozeným zbožím. Česká pošta má 14 dní na vyřízení reklamace.

Vyřízení objednávky - všechny přijaté objednávky se snažíme vyřizovat do druhého dne od jejich přijetí, nejpozději však do 5 pracovních dnů pokud není uvedeno jinak.

V současnosti používané české puncovní značky